Aktuality

Povídali si se starostkou

Povídali si se starostkou

21.6.2016
Starostka města Květa Kubíčková pozvala vycházející žáky vrbenské základní školy na setkání s opékáním buřtů. U kytar a v dobré náladě se setkali v úterý 21. června 2016 v areálu chovatelů. "Bylo to bezprostření, spontánní setkání s mladými lidmi, kteří se do budoucna dívají s optimismem, těší se do středních škol, na budoucí život. Povídali jsme si, co jim ve městě ještě chybí a kolik z nich se sem rádo vrátí," řekla starostka. (ak)
 
Dopravní omezení v Mnichově

Dopravní omezení v Mnichově

21.6.2016
Mnichované se dočkali, cestáři opraví komunikaci od rybárny a dále kolem statkových domů. Práce vyžadují dopravní omezení a objížďku po hlavním tahu z Vrbna na Heřmanovice. Žádáme obyvatele, aby dbali pokynů odpovědného pracovníka Silnic Morava, který je bude včas informovat o postupu prací po úsecích. Nebudou tak zaskočeni, že kvůli horkému asfaltu ze svých pozemků nebo od bytových domů nevyjedou auty. (ak)
 
Značení pro větší bezpečí

Značení pro větší bezpečí

21.6.2016
Na cyklostezce v centru města v minulosti došlo k několika vážným kolizím chodců a cyklistů, které vedly k bolestivým zraněním. Radnice situaci vyřešila vodorovným značením u pošty a informačního centra i u Penny marketu, které včas upozorní chodce vstupující do cyklostezky na trasu kol a naopak cyklisty na přechod chodců. (ak)
 
 
 

Anketa

Líbí se Vám nové webové stránky města?
 
10% (13)
 
5% (7)
 
14% (19)
Všechny ankety a kvízy
 
 
load