Aktuality

Centrum bude jedinečné a pulsující

Centrum bude jedinečné a pulsující

26.10.2016
Návrh budoucí podoby náměstí v blízkosti okružní křižovatky ve Vrbně pod Pradědem představili 25. října 2016 při veřejném projednání ve Střeše Ing. František Zajíček (na snímku) a výtvarník Luboš Dostál. Veřejnost měla příležitost vyjádřit se k návrhu a ptát se na vše, co ji zajímá. (ak)
Více
 
Prezident Zeman přijede do regionu

Prezident Zeman přijede do regionu

26.10.2016
Prezident republiky Miloš Zeman s chotí přijedou ve dnech 2. až 4. listopadu 2016 na pracovní návštěvu Moravskoslezského kraje. Prezident se setká také s občany v Bruntále a Rýmařově, první dáma zavítá v rámci individuálního programu též do Vrbna pod Pradědem. Přijede za obyvateli Domova pro seniory v Mnichově. (ak)
Více
 
Vrbensko se představuje v Senátu

Vrbensko se představuje v Senátu

25.10.2016
Ve výstavní síni Senátu Parlamentu ČR byla ve čtvrtek 20. října 2016 slavnostní vernisáží zahájena výstava Zelené údolí pod horou Praděd. Představuje mikroregion a zejména naše město od jeho historie i jako domov pracovitých, dělných lidí a místo pro dovolenou. Pásku společně přestřihli starostka Květa Kubíčková, senátor Peter Koliba, ředitel sekce ekonomicko správní Senátu Jan Vodrážka a starosta našeho partnerského města Glogówku Andrzej Kalamarz. (ak)
Více
 
 
 
 
 
load