Aktuality

Krásní pejsci čekají v kotci

Krásní pejsci čekají v kotci

29.7.2016
V městském kotci čekají na svého pána tři psi. Dva jsou zřejmě psí sourozenci, ještě štěňata křížence jezevčíka. V městě se ve čtvrtek 28. července připojili k ženě venčící svého psa a šli s ní domů. Třetí pes je starší a nalezen byl minulý víkend na Drakově. Víte, komu psi patří? Žádáme o informaci. (ak)
Více
 
Půjčovna kol otevřena

Půjčovna kol otevřena

28.7.2016
Půjčovna kol a koloběžek je otevřena denně v čase od 9 do 18 hodin v Autokempu Dolina v Ludvíkově, v zahradním domku pod bufetem. Půjčit si můžete šlapací čtyřkolo, elektrokola nebo koloběžky, nebo si je objednejte na konkrétní den a hodinu, na telefonu 733 534 167. Více informací na Novinkách.cz. V deštivých dnech je půjčovna zavřena. (ak)
 
Ještě máme volná místa na táboře

Ještě máme volná místa na táboře

27.7.2016
Na Pohádkové cestě kolem světa se tento týden táborníci vydali s Madagaskarem do Afriky. Končí čtvrtý turnus našeho příměstského tábora a na dalších stále ještě máme volná místa. Můžete své děti přihlásit a zajistit jim zajímavý prázdninový program s vrstevníky. Od pondělí 1. srpna začíná turnus SpongeBob v oceánech. (ak)
 
 
 

Anketa

Byli byste pro vytvoření vyhlášky, která by v souvislosti se zajištěním veřejného pořádku měla v nočních hodinách omezit provozní dobu restaurací, diskoték a barů?
 
3% (2)
Všechny ankety a kvízy
 
 
load