Neobjevené Jeseníky

Cílem daného projektu bylo zajištění propagace regionu formou moderních a kreativně prezentovaných nabídek známých i méně známých atraktivit regionu.

Hlavním záměrem projektu je cílená propagace tohoto regionu formou moderních a kreativně prezentovaných nabídek známých i méně známých atraktivit regionu.

Na projektu se podílelo Město Vrbno pod Pradědem pod hlavičkou Euroregionu Praděd spolu s městy Bruntál, Jeseník, Krnov a Rýmařov. Projekt „Neobjevené Jeseníky“ je financován z Fondu mikroprojektů v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce ČR-PR 2007-2013. Svým charakterem navázal na dva úspěšné mikroprojekty „Společnou cestou k rozvoji Euroregionu Praděd“ a „Podpora cestovního ruchu Euroregionu Praděd“, které byly realizovány v minulých letech.

V rámci realizace byly zhotoveny propagační tiskoviny - brožury a mapy, které lze získat na Městském úřadě nebo v Informačním centru ve Vrbně pod Pradědem, v Bruntále, Jeseníku, Krnově, Rýmařově nebo na sekretariátu Euroregionu Praděd ve Vrbně pod Pradědem. K dispozici jsou také v elektronické podobě na stránkách www.europraded.cz.

Věříme, že úspěšná realizace tohoto mikroprojektu přispěje ke zvýšení počtu návštěvníků, rozšíření znalostí o regionu a v neposlední řadě také k posílení významu cestovního ruchu, jež významně napomáhá socioekonomickému rozvoji Euroregionu Praděd.

Euroregion Praděd CZ-PL cíl 2007-2013 EU Evropský fond pro regionální rozvoj 

8.12.2010 8:12:57 - aktualizováno 8.12.2010 8:17:47 | přečteno 2586x | Jitka Musilová
 
load