Dětské cyklistické závody

Cílem projektu byla možnost pořádat cyklistické závody pro nejmenší, ale i starší děti. ACS Drak Vrbno je místní cyklistický spolek, který tyto závody pořádá a spolupracoval i při realizaci projektu.

Dále o projektu

V rámci projektu byl zakoupen pumptrack, který je umístěn v blízkosti areálu BMX Černá Opava a to u rozvodny v Mnichově. Během roku je pumptrack využíván hlavně místními dětmi a mládeží. Je k dispozici také polským návštěvníkům, kteří ho mohou navštívit jak v průběhu závodů, tak v průběhu celého roku, kdy navštíví naše město jako turisté – je volně přístupný.

V současné době byl pumptrack v rámci udržitelnosti projektu zapůjčen polským partnerům.

Informace k proběhlému závodu

Cyklistický závod pro děti v Areálu volnočasových aktivit Černá Opava, který se uskutečnil v místní části Mnichov, dne 26.6.2011 od 10.00 hodin u příležitosti oslav 400. výročí povýšení Vrbna pod Pradědem na svobodné horní město.V prostorách koupaliště byl dále umístěn Pumptrack – cyklistická dráha, na které budou jezdit děti po slavnostním příjezdu. K zapůjčení zde byly kola i pro ostatní děti.

ikona souboruPlakát Dětský cyklistický závod 2011

Výsledková listina: ikona souboruŠnečekVRBNO výsledky

dětský cykl  závod, obrázek se otevře v novém okněP6260526, obrázek se otevře v novém okněP6260488, obrázek se otevře v novém okněPumptrack, obrázek se otevře v novém okně

CZ-PL cíl 2007-2013, obrázek se otevře v novém okně EU Evropský fond pro regionální rozvoj, obrázek se otevře v novém okně Euroregion Praděd, obrázek se otevře v novém okně