Kam s bolavým zubem

zuby

Kam se obrátit, když Vás o víkendu, nebo v noci začne bolet zub? Na Bruntálsku je zubní pohotovost zajištěna pouze o víkendech a svátcích, a to vždy od 8 do 12 hodin dle rozpisu služeb. Kam se vydat, zjistíte na telefonní lince Zdravotnické záchranné služby 553 777 777. Nepřetržitá zubní pohotovost, tedy včetně pracovních dnů, je zajištěna až v Ostravě, případně Olomouci.

Mnozí lidé netuší, že se v případě strastí s bolavým zubem domohou pomoci v blízkém okolí. Zubní pohotovost na Bruntálsku ovšem funguje výlučně o víkendech a ve svátcích dopoledne, tedy v čase od 8 do 12 hodin. Zubní lékaři se střídají podle rozpisu služeb. Informaci o tom, která zubní ordinace v Bruntále, případně v okolních městech, aktuálně slouží zubní pohotovost, je možné kdykoliv zjistit na Informačním centru zdravotnické záchranné služby na lince 553 777 777.

Co si ale počít, když Vás nesnesitelně trápí zub uprostřed noci? To pak musíte až do Ostravy nebo Olomouce, v obou městech je zajištěn nepřetržitá zubní pohotovost, tedy včetně pracovních dnů. (ak)

9.3.2017 10:18:14 | přečteno 38x | Mgr. Alena Kiedroňová
 
load