Zvonek zve na sobotní festival

25.8.2016
Hudba a řemesla, taková je pozvánka spolku Zvonek pro obnovu kultury a řemesle Vrbenska na sobotu 27. srpna 2016 od 9 hod. do Mnichova, na loučku "nad kapličkou". Druhý ročník hudebního festivalu je hodně lákavý a počasí má být slunečné a teplé. (ak) Více

Léto ve Vrbně přeje zážitkům

16.8.2016
Bobová dráha v areálu Ski Arény Vrbno je jednou z osmi atraktivit velké letní soutěže Euroregionu Praděd o lázeňské oplatky a další bonusové ceny. Na jízdenku lidé vytisknou razítko a dopřejí si zážitek z jízdy. Se čtyřmi razítky nebo selfie snímky z různých míst Vrbenska mohou získat v Informačním centru Impuls lázeňské oplatky. V sobotu 20. srpna mohou na bobovce lidé získat jednu jízdu zdarma. (ak)

Město vybere přísedící soudu

16.8.2016
do 31. srpna 2016 se mohou přihlásit starostce města písemnou žádostí zájemci o výkon funkce přísedícího Okresního soudu v Bruntále. Do stejného data je také nezbytné doložit veškeré náležitosti. O volbě přísedících na příští 4 roky rozhodne zastupitelstvo města. (ak)

Kde se v létě nejraději koupete?

2% (1)

9% (4)