Skatepark

skatepark Musilová

Skatepark/bike park byl vybudován v místní části Železná ve Vrbně pod Pradědem a nachází se severně od řeky Střední Opavy. Do provozu byl uveden v roce 2014. Jednalo se o investici ve výši cca pěti miliónů korun. Celková rozloha skateparku je 1105 m2 z toho 880 m2 tvoří betonové plochy a 225 m2 zaujímá středový zásyp zeminou, která byla zatravněna. Park splňuje parametry moderního sportoviště a je rozdělen na tři hlavní výškové úrovně, přičemž je vybaven překážkami.  Parametry díla odpovídají moderním sportovištím. Stavba byla realizována tak, aby při sportovním vyžití, pro které je určena splňovala požadavky na mechanickou odolnost a stabilitu, ochranu zdraví osob a zdravých životních podmínek a životního prostředí. 

Komu je určen

Park může navštívit široká veřejnost s cílem nejen sportovního vyžití, ale i relaxace ve volném čase a to formou skateboardingu, in-line bruslení, mini scoot či BMX. Zóna skateparku je určená k odpočinku nebo pro sportovní činnost ve volném čase, který přináší člověku fyzické zotavení, psychické uvolnění a vnitřní uspokojení, obohacuje jeho intelekt a přispívá k růstu osobnosti. Skatepark má veřejný charakter a slouží ke sportu a relaxaci široké veřejnosti. Uživatelé jsou povinni se seznámit s provozním řádem a dbát na dodržování podmínek stanovených v provozním řádu, který je umístěn v areálu. Kapacitu parku je nutno zohlednit bezpečností provozu.

Provozovatel, provozní řád a provozní doba

Provozovatelem je TJ Sokol Vrbno, skateboardový oddíl. Telefonní kontakt na správce zařízení: +420 724 330 955.

Provozní doba je převážně v "teplých suchých měsících" (duben až listopad) v provozní dobu pondělí až neděle od 8.00 do 20.00 hodin.

ikona souboruProvozní řád.

Vlastník areálu

Město Vrbno pod Pradědem, se sídlem Nádražní 389, Vrbno pod Pradědem

GPS

 

QR

Skatepark

Nahlásit závadu

Skatepark Vrbno

Skatepark projekt, obrázek se otevře v novém okněSoutěž 2015, obrázek se otevře v novém okněSoutěž 2015, obrázek se otevře v novém okněSkatepark, obrázek se otevře v novém okněSoutěž 2015, obrázek se otevře v novém okně

Stavba skateparku 

Stavba skateparku, obrázek se otevře v novém okněStavba skateparku, obrázek se otevře v novém okněStavba skateparku, obrázek se otevře v novém okněStavba skateparku, obrázek se otevře v novém okněStavba skateparku, obrázek se otevře v novém okně

 

 
2.11.2015 21:25:33 | přečteno 1038x | Patrik Locku
 
load